top of page
bgImage

Akmens flīzes

Mēs bieži domājam, kādus produktus Jūs izvēlaties savai terasei... Mēs uzskatām, ka svarīgs ir gan estētiskais, gan praktiskais aspekts. Kāpēc mūsu dabiskās akmens flīzes ir ideāls risinājums? 

Pirmkārt, nav nekā, kas spēj aizstāt smilšakmens plākšņu vai kaļķakmens dabisko šarmu. Dabīgas krāsas un īsta akmens struktūra reprezentē Jūsu ieguldījumu prestižu un kvalitāti. Turklāt mūsu akmens flīzēm nav nepieciešama montāžas līme, lai izvairītos no lielākajām problēmām, kas notiek mūsu klimata apstākļos.

Atcerieties, ka Jūsu pagalms pastāvīgi atrodas mūsu klimata "uzbrukumā" , piemēram, vasaras temperatūra saulē var sasniegt vairākus desmitus grādu, savukārt ziemā ūdens, kas iekļūst zem pielīmētajām dārza flīzēm un pārvēršas ledū, var kļūt par reālu iznīcinātāju. 

Mūsu akmens flīzes var viegli klāt uz sausas grants, un tās labi turēsies uz vietas sava svara dēļ. Un, ja flīzes paliek putekļainas, tad tās jebkurā laikā var nomazgāt ar "Karcher" augstspiediena mazgātāju, un jau pēc dažām minūtēm tās izskatīsies kā jaunas. Atcerieties – terase ir Jūsu dārza vitrīna!

bottom of page