top of page
bgImage

Dekoratīvie oļi

Pēdējos gados oļi gūst milzīgu popularitāti dārzu un pagalmu labiekārtošanā. Arvien vairāk dārzi un pagalmi tiek rotāti ar oļiem dažādās krāsās un frakcijās. Tas ir galvenokārt saistīts ar to, ka krāsu diapazons un sastāvs būtiski pieaug. 

Mūsu piedāvājumā Jūs varat atrast visu – sākot no tumšā grafīta līdz pat sniega baltiem toņiem, kā arī bēšos, brūnos un sarkanos toņus. Vissvarīgākais ir tas, ka oļu krāsu var viegli saskaņot ar smiltīm vai granti, ko var iegādāties pie mums. Un Jūsu dārzs, pagalms vai kāda no mājas dekorācijām izskatīsies lieliski!

Piedāvājums apskatāms katalogā. Uz vietas Biķernieku ielā 121 k ir pieejams viens no plašākajiem klāstiem Latvijā!

Drumstalas un šķembas

Mūsdienās šis ir viens no populārākajiem veidiem dārzu dekorēšanā. Liela priekšrocība šīm drumstalām un šķembām ir tā, ka pēc to ieklāšanas puķu dobēs vai dārza celiņos var iegūt risinājumu skaistākam dārzam uz ilgiem gadiem. 

Turklāt nav nepieciešama pastāvīga aprūpe vai atsvaidzināšana, jūs vienkārši varat laiku pa laikam noskalot tās ar ūdeni. Mēs piedāvājam dažādus veidus, kā arī krāsu gammas. Atcerieties, dārza vai pagalma dekorēšana ar drumstalām un šķembām lieliski izcels augu skaistumu un dārza vai pagalma burvību. Kā arī jāuzsver tas, ka šis produkts ir dabiski iegūts no dabas veidotām klintīm.

bottom of page